Експлуатація підсилювача мобільного зв’язку

Важливою складовою безпечного і тривалого використання обладнання для підсилення мобільного зв’язку є його правильна експлуатація.

Життєвий цикл підсилювачів мобільного або інтернет сигналу умовно можна розділити на такі етапи:

Встановивши підсилювач мобільного або інтернет сигналу ви можете насолоджуватися якісним покриттям і не думати більше про поганий зв’язок. Але обладнання є обладнанням і потребує один раз в рік вашої уваги. Необхідно оглянути візуально обладнання по мірі можливостей (часто елементи системи сховані під підвісною стелею, вентиляційною шахтою тощо) на предмет виявлення: перебитого або зігнутого кабеля, розбовтаного роз’єму особливо, ящо монтаж виконували власними силами
герметичність розєму зовнішньої антени, запиленість підсилювача, аварійного сигналу підсилювача.

Експлуатувати підсилювач мобільного звязку рекомендується через стабілізатор напруги, так як значні перепади для високочастотного обладнання напруги можуть вивести його з ладу
Заборонено також використовувати підсилювач сигналу без навантаження, особливо це стосується, що побудовані з розподілювачем потужності (більше однієї антени). Якщо один з вихідних кінцевих роз’ємів підсилювача знаходиться без всякого підключення до антени, то варто звернути на це увагу при обході обладнання, якщо в місці установки антени немає сигналу, то необхідно вимкнути підсилювач та виявити причини.
Не допускайте експлуатацію підсилювача в приміщеннях з високим рівнем вологи, дуже низькою або високою температурами, бо це може призвести до повного виходу з ладу.

В тому разі, якщо обладнання для підсилення мобільного зв’язку встановлене на судні або в автомобілі, то не зайвим буде захистити його від хитовиці та вібрації за допомогою гумових амортизаторів.