Монтаж обладнання

Для користувачів, які самостійно хочуть монтаж обладння та встановити підсилювач мобільного зв’язку це не складе великих труднощів. Сам по собі монтаж підсилювача досить простий, але все ж вимагає розуміння принципів роботи данного обладнання.

Монтаж підсилювача GSM

1) Необхідно визначитися з місцем встановленням зовнішньої антени, тобто підібрати місце з найкращий сигналом потрібного вам оператора. Для цього спершу варто заміряти рівень сигналу.

Це можна зробити в домашніх умовах, використовуючи спеціальні мобільні додатки, такі, як Netmonitor, Signal Strength, Информация сигнала сети, Мониторинг сети та іншими.

Монтаж підсилювача GSM

2) Встановити зовнішню антену на даху або фасаді будівлі бажано по вище від рівня землі і направити її на передбачуване місце розташування базової станції оператора.

Закріплювати антену слід на кронштейні для зручності обертання, діапазон обертання повинен складати не меньше, ніж 180°, а ще краще 360°, бо це полегшить налаштування системи підсилення в майбутньому.

Монтаж підсилювача GSM

3) Підключити другий кінець кабелю до підсилювача (BTS або OUTDOOR) розташованому в місці установки самого підсилювача.

Місце встановлення підсилювача варто вибирати такі, до яких можна подати електроживлення. Це може бути простоір під підвісною стелею, біля розетки тощо. Не рекомендується монтувати підсилювач біля теплогенеруючих елементів.

Монтаж підсилювача GSM4) Необхідно закріпити внутрішню антену на стіну та направити її в зону з не впевненим сигналом.

Розраховувати місцеположення антени слід з того розрахунку, що 1 антена може покрити плюс-мінус 100 м², в залежності від потужності антени, самого підсилювача та рівня сигналу біля зовнішньої антени. Не закріпляйте внутрішню антену в прямій видимості зовнішньої!

Монтаж підсилювача GSM5) Підключити на інший вихід підсилювача (MOBILE або INDOOR) роз’єм внутрішню антени, яка буде роздавати сигнал абонентам.

Чому важливо не допустити прямої видимості між антенами? Якщо антени на працюючій системі знаходяться в прямій видимості, то працювати обладнання не буде, бо спостергатиметься явище закільцювання.

Монтаж підсилювача GSM6) Після виконання вище перерахованого підсилювач можна підключати в електромережу та насолоджуватися зв’язком.

Якщо сигнал не піднявся на 4 – 5 поділок в телефоні або модемі, необхідно провести доналаштування обертаючи зовнішню антену на даху.

 

 

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

Уникайте при встановлені по можливості перегину коаксіального кабелю або крутих поворотів, так як на них будуть підвищені втрати сигналу.

ЯКЩО ВСТАНОВИТИ НЕ ВИХОДИТЬ, ТОДІ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ, ВОНИ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ ДОПОМОЖУТЬ ЙОГО ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВИТИ.