Підсилення мобільного сигналу в бізнес центрі

Схема підсилення мобільного сигналу в бізнес центрі

Власники, орендатори великих торгових площ в бізнес центрах шукають шляхи поліпшення сигналу телефонів. Ефективно-кардинальним рішенням є встановлення системи підсилення мобільного сигналу в бізнес центрі.

Дана система дозволить вирішити питання з не якісним мобільним покриттям сигналу.

Причинами відсутності нормального рівня сигналу є щільна забудова навколо, збільшення кількості абонентів, що збільшує навантаження на базову станцію, матеріали, що використовувалися при побудові будинку.

 

Принцип роботи обладнання для підсилення працює за класичними схемами, які притаманні більшості типових рішень: на даху або останнього поверху центру встановлюється антена, яка приймає сигнал від базової станції мобільного оператора і по кабелю передає його на підсилювач, де він підсилюється і виходить на сплітера (розподілювачі навантаження), які в свою чергу передають сигнал на внутрішні антени системи, які ще в свою чергу відповідно передають сигнал кінцевому споживачеві — абоненту. 

При підсиленні великих площ, треба рахуватися в тому числі і з втратами сигналу на кабелі, на роз’ємах, тому в деяких випадках доцільно використовувати не класичний коаксіальний кабель, а фідер, який має значно менші втрати сигналу, але з іншої сторони є більш дороговартісним.

Ще одним шляхом зменшення втрат сигналу є додаткове встановлення на систему бустерів, які являються лінійними підсилювачами, їх як правило використовують на віддалені точки системи, для компенсації втрат.

Підсилення мобільного зв'язку в бізнес центрі

 

Перше, що потрібно для підсилення мобільного сигналу в бізнес центрі це визначитися з об’ємами підсилення сигналу, оскільки саме від цього залежать вибір підсилювача та його комплектуючого обладнання.

Встановлення підсилювача в бізнес центрі має ряд переваг, в порівняні з місцями, де сигнал не стійкий: якісне покриття без обривів дзвінків і затримок голосу, зменшення випромінення від мобільного телефону, економне використання заряду батереї мобільного.

Якщо ви плануєте підсилити зв’язок не у всьому бізнес центрі, а лише в конкретному офісі, то для цього достатньо встановити аналогічне обладнання, але значно меньшої потужності.

Підсилення мобільного зв'язку в офісі

Підсилення мобільного сигналу в бізнес центрі допоможе залучити нових покупців, а також орендаторів офісних приміщень і торгівельних площ, що в свою чергу дозволить розвивати бізнес за рахунок особистих засобів комунікації.