Покращення сигналу мобільного в будинку за містом

Підсилення мобільного зв'язку містомМайже кожен з нас перебуваючи за містом потрапляв у ситуацію, коли необхідно підійти до вікна або вийти на вулицю для того, щоб спокійно поговорити по телефону…, а інколи навіть і на дах вилізти, буває і таке …

Недивлячись на те, що ми живемо у 21 столітті, місця з поганим мобільним сигналом лишаються актуальними для багатьої абонентів, що мешкають поза великими містами у селах або не великих районних центрах і час від часу зіштовхуються з питаннями поганого покриття.

Причинами поганого сигналу за містом, як правило є ті самі фактори, які були і раніше, це і значна віддаленість абонентів від базової станції оператора, природній ланшафт: густий ліс, озера, гірські схили або навпаки низини, а також метало-бетонні стіни та перекриття будинків, метало-пластикові вікна.

 

Покращення сигналу GSM за містом

Для покращення сигналу мобільного телефону в будинку за містом необхідно підсилити сигнал мобільного оператора, шляхом встановлення ретранслятор (репітера) та його комплектуючих. Данне обладнання складається з таких елементів: підсилювач (репітер, ретранслятор), який призначений для підсилення рівня сигналу, прийомна антена, забезпечує прийому та передачу сигналу від базової станції і на базову станцію, внутрішня антена роздає сигнал абонентам, сплітер – ділить сигнал між антенами (при кількості більше 1 антени), коаксіальний кабель слугує шляхом руху сигналу.

Покращення сигналу мобільного в будинку за містом

 

Для підсилення сигналу мобільного зв’язку за містом необхідно розмістити на даху будинку на кронштейні прийомну антену (бажано направлену, тип антени залежить від умов прийому),  піключити до неї коаксіальний кабель, по якому сигнал заходить в репітер (підсилювач сигналу), там сигнал підсилюється і подається на сплітер, який розділяє сигнал на дві внутрішні антени.

Прийомну антену слід направити в сторону знаходження базової станції мобільного оператора. Місце знаходження  за допомогою спеціального тестера або мобільного додатку, який допоможе визначитися з кутом повороту антени.