Ремонт підсилювачів GSM/3G/4G

Ремонт репітерів GSM підсилювачів сигналуСервісний центр MOBITEH здійснює професійний ремонт високочастотного обладнання, gsm, 3g, 4g підсилювачів і ретрансляторів мобільного та інтернет сигналу.

Ремонтуємо, як брендове обладнання для підсилення мобільного зв’язку, так китайські репітери підсилювачі gsm.

Вихід з ладу gsm підсилювача мобільного, річ не сама приємна, а особливо якщо ще й дороговартісна. Наша компанія займається діагностикоюнесправностей, а також їх усуненням, заміною або ремонтом.

Одним з найбільш технічно складних елементів системи підсилення мобільного зв’язку є gsm репітер, який при не правельній експлуатації може вийти з ладу.

 

До найбільш розповсюджених несправностей відносяться:

  • не правильне використання і експлуатація gsm підсилювача
  • зовнішні, механічні фактори впливу на підсилювач
  • вихід за номінальні межі параметрів електричного струму
  • закільцовування обладнання, робота в режимі “без навантаження”
  • несумісність частоти підсилювача та його комплектуючих

 

Після ремонту обладнання наш сервісний центр дає гарантію на усунену несправність, а також рекомендації для подальшого правильного використання, як підсилювача так і системи в цілому.

Перевагами ремонту gsm підсилювачів у MOBITEH є: якісна діагностика, швидке усунення несправності, гарантія на виконану роботу та помірна вартість ремонту.  

Якщо ви не з Києва, а вам потрібно відремонтувати підсилювач, ви можете відправити його нам будь-якою зручною вам службою доставки. Ми працюємо по всіх містах України.

Головним критерієм роботи нашого сервісного центру є відгуки наших замовників, і по результату проведеного ремонту ми просимо клієнтів написати відгук, кращі з яких ми виставляємо на сайт.

Ремонт підсилювачів скажемо прямо задоволення не дешеве, не саме дешеве, але є підсилювачі, які варто ремонтувати не дивлячись на вартість, бо новий коштує не дешевше:( і після ремонту можливо прослугує вам ще багато років. Звертайтеся до нас!