Як підсилити сигнал на смартфоні

Як підсилити сигнал на смартфоні

Багатьом з нас доводилося зіштовхуватися з проблемною швидкістю інтернету, коли використовується мобільний зв’язок. Інколи сигнал на стільки слабкий, що навіть здійснювати спілкування в режимі онлайн не можливо, не кажучи вже про перегляд відео та інших розваг в мережі. Давайте розглянемо, як підсилити сигнал на смартфоні.

Проблеми з мобільним зв’язком і мобільним інтернетом можуть бути викликані принципово різними джерелами: починаючи від віддаленості базових веж мобільного оператора до поганих погодних умов.

До найбільш розповсюджених причин відносять:

– віддаленість базових веж

– наявність сторонніх мереж, що порушують якість сигналу

– велика кількість перешкод на шляху розповсюдження мобільного або інтернет сигналу

– погані погодні умови, що сприяють замиранню сигналу

– перевантаженість базових станцій оператора

– апаратні причини в самому смартфоні

 

Найбільш практичним рішенням для підсилення мобільного та інтернет сигналу на смартфоні є встановлення GSM, 3G або 4G підсилювача, який працює за принципом “повторювача сигналу – репітера”.

Як підсилити сигнал на смартфоні

На даху будинку, можливо на фасаді закріпляється зовнішня направлена антена, яка приймає сигнал від базової вежі оператора/провайдера послуг і передає його на підсилювач за допомогою коаксіального кабелю. Потрапивши сигнал в підсилювач підсилюється зі збереженням початкової частоти і передається на внутрішню антену, яка в свою чергу роздає сигнал споживачам — мобільним телефонам, модемам, планшетам тощо.

Для підсилення мобільного зв’язку за містом використовують підсилювачі, що працюють в стандарті GSM (900 МГц), а для використання в межах міста встановлюють підсилювачі, що працюють в стандарті DCS (1800 МГц) або їх комбінативні варіанти + 3G (2100 МГц) + 4G (2600 МГц).

Як підсилити сигнал на смартфоні