Репітер GSM

Багатьох людей цікавлять питання, які стосуються підсилення мобільного сигналу, зокрема пристрою для його підсилення — GSM репітера.  Питання досить різні та досить конкретні: “Що таке репітер gsm?”, “Як він працює…?” та “Де його можна купити…?” про все поговоримо нижче, але по порядку.

 

Що таке репітер GSM?

Репітер GSM — це пристрій, який за допомогою електричного живлення та певного додаткового обладння підсилює потужність сигналу на мобільному телефоні. Сам репітер представляє собою основний елемент системи підсилення мобільного зв’язку.

Репітер GSM

Коли ми говоримо, що репітер працює в стандарті GSM, це означає, що він працює в стандарті 900 МГц, який сьогодні використовується за містом (в селах, та не великих містечках). В цьому стандарті можливо здійснювати телефоні розмови та користуватися інтернетом 2G.

Викорстання такого підсилювача в місті немає ніякого сенсу, бо базових веж в стандарті GSM-900 МГц в великих містах немає. Для великих міст таких, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро та інших є стандарт аналог DCS-1800 МГц (його ще називають GSM-1800), це теж зв’язок 2G, але це вже інша розмова.

 

Де можна придбати репітер GSM?

Наші спеціалісти допоможуть з вибором репітера, його встановленням і налаштуванням.  У нас продаються підсилювачі, як окремо, так і в складі готових комплектів (з додатковим обладнанням – антенами).


Як працює GSM репітер?

Система підсилення мобільного і інтернет зв’язку до складу якої входить репітер складається з таких елементів, як: зовнішня антена, коаксіальний кабель, gsm репітер, внутрішня антена, високочастотні роз’єми

Як працює GSM репітер?

На даху будинку встановлюється прийомна антена, яка приймає сигнал від базової станції і по кабелю передає його на підсилювач (репітер), в якому сигнал підсилюється і видається на роздаткову антену. 

Роздаткова внутрішня антена виконує функцію двохстороннього комунікатора прийомо-передавача, через який здійснюється прийом сигналу від базової станції (режим downlink) і відправка сигналу на базову станцію (режим uplink).

 

Де застосовується GSM репітер?

Репітер представляє собою унікальний пристрій, який може відчутно поліпшити покриття в будь-якому типі приміщення: в офісі, торговому центрі, квартирі, паркінгу, в приватному будинку за межами міста (в селі або на дачі), в автомобілі, судні і навіть на виробничому підприємстві. Застосовується скрізь, де є необхідність підсилити сигнал мобільного телефону.

 

Чи безпечно використовувати GSM обладнання?

Треба відзначити, що репітер gsm не генерує сигнал мобільної чи інтернет мережі, а лише повторює прийнятий сигнал та з невеликим підсиленням видає його всередині приміщення. Знаходитися в приміщенні з встановленим таким обладнанням цілком безпечно.

Цікаве питання: “А чи безпечно ходити по вулиці, коли в кишені телефон на якому всі поділки?” … використання такого підсилювача не є шкідливішим!