Підсилення сотового сигналу на виробництві

Будь-яке виробництво, завод, комбінат або фабрика має потребу в контакті між ланками та структурними одиницями підприємства, оскільки їх взаємодія оптимізує виробничі процеси в цілому.

Підсилення сигналу сотового на виробництвіПідсилення сотового сигналу на виробництві допоможе вирішити питання з забезпеченням безпеки підприємтсва, дозволить здійснювати контроль за переміщенням працівників, дасть можливість слідкувати за рухом техніки і відвантаженням продукції, слідкувати за виробничими процесами підприємтсва.

Для того, щоб правильно підібрати обладнання для підсилення сотового сигналу на виробництві, необхідно попередньо визначитися з конкретними задачами та площами на яких необхідне підсилення, в деяких випадках варто було б зробити заміри рівня.

Причинами поганого сигналу на виробництві є, як правило знаходження підприємства за містом, де щільність розміщення базових станцій меньша, ніж у місті, значною мірою впливає і рельєф місцевості, а також залізо-бетонні конструкції та перекриття виробничих цехів, приміщень.

Якісне підсилення  рівня сигналу на підприємстві здійснюється за тими ж принципами, що підсилення мобільного зв’язку будь де, єдиною особливістю є вища потужність обладнання, яка збільшується за рахунок об’ємів. Найбільш схожим аналогічним об’єктом до підприємства в питаннях підсилення зв’язку є підсилення сигналу в бізнес центрі.

Принцип підсилення сигналу сотового на виробництві працює, так: на даху виробничих приміщень, на щоглі встановлюється прийомна антена, що приймає сигнал від базової вежі оператора, і через коаксільний кабель передає сигнал на ретранслятор сигналу, який в свою чергу передає сигнал на сплітер (дільник потужності), який розподіляє сигнал на виході на кількість внутрішніх антен. Дільник потужності ставиться у випадках, коли внутрішніх антен в системі підсилення більше однієї.

Підсилення сигналу сотового на виробництві

При підсиленні мобільного зв’язку на малих виробничих підприємствах встановлення обладнання можна виконати самостійно, без особливо якоїсь там участі монтажних організацій.

Встановлення таких систем виконується в терміни від кількох годин до кількох днів, все залежить від складності монтажу, можливості потрапити у потрібні приміщення, умов прокладки кабельних трас. Вартість підсилення сигналу на великих виробництва зазвичай не дуже реально виконати готовими комплектами, бо значні площі, тому прорахунок великих підприємств виконується індивідуально.