Підсилення сигналу мобільного телефону в підвалі

Підсилення сигналу мобільного сигналу в підвалі

Ми звикли до мобільного сигналу на стільки, що інколи навіть вірити не хочеться, що в підвалі немає сигналу, але це правда  майже всі підвальні та напівпідвальні приміщення, як правило вимушено знаходяться поза зоною впевненого покриття мобільною/інтернет мережею.

Одніє з основних причин поганого прийому сигналу є наявні у будівлі товсті залізо-бетонні стіни і панелі, які екранують приміщення. Причини відсутності сигналу оператора та не якісного покриття.

Але підсилити сигнал мобільного телефону та інтернет сигнал в підвалі можна і це досить просто зробити, для цього необхідно встановити підсилювач (GSM репітер, ретранслятор) мобільного сигналу.

Принцип роботи підсилювача GSM/3G/4G для підвалу такий: сигнал від базової станції поступає на прийомну антену 1 розміщену на даху будинку та передається по коаксіальному кабелю 2 до підсилювача 3, там сигнал підсилюється і за допомогою ще одного високочастного кабелю 4 транспортується на внутрішню антену 5, що розміщена в підвальному приміщенні і всі абоненти знову в мережі, можуть здійснювати дзвінки та насолоджуватися мобільним інтернетом.

Підсилення сигналу мобільного сигналу в підвалі

1 – прийомна антена, 2, 4 – коаксіальний кабель, 3 – підсилювач, 5 – внутрішня антена

При виборі підсилювача GSM / 3G / 4G зв’язку в підвал варто враховувати такі фактори, як: площа підвалу, кількість приміщень, де планується підсилення, матеріал стін та перекриття, рівень сигналу на дворі.

Встановити та налаштувати таку систему, яка показана на схемі в своєму підвалі не складно, але якщо приміщень багато і обладнання потужне, то ліпше звернутися до тих хто займається цим професійно.