Підсилення мобільного сигналу в офісі

Підсилення мобільного сигналу в офісі на сьогоднішній день набуває ознак важливої і ефективної ланки продажів. В першу чергу важливо розуміти, що мобільний зв’язок (в тім як і його посилення) настільки пустили корені в продажах різного рівня, що без неї не можливо займатися на сьогоднішній день практично будь-якою комерцією.

Підсилення мобільного сигналу в офісі

1 – направлена антена, 2 – підсилювач мобільного або інтернет сигналу, 3 – внутрішня антена

 

Робота будь-якого офісу є складною структурою комунікацій різного рівня підпорядкування, яка здійснюється в таких категорія, як клієнт менеджер, постачальник, керівництво, доставка, виробництво все це пов’язано між собою. І управляти цими всіма категоріями можливо тільки при наявності такої дрібниці, як покриття мобільної мережі в офісі.

 

Для того щоб підсилити мобільний зв’язок в офісі необхідно встановити GSM підсилювач(репитер мобільного зв’язку ), який працює за таким принципом: на зовнішню антену, яка розміщена на даху будівлі або на фасаді надходить сигнал від базової станції, який потім по кабелю передається на gsm підсилювач / репітер, в який йде посилення сигналу. Вихід з підсилювача сигнал направляється на внутрішню антену, яка вже роздає сигнал абонентам.

Система для посилення стільникового зв’язку в офісі складається з таких елементів, як: зовнішня антена, внутрішня антена, підсилювач мобільного та / або інтернет зв’язку, а також кабелю і роз’ємів.

Підсилення мобільного зв’язку необхідне в бізнесі тих компаній, які не мають власного офісу і знімають офісні приміщення. Ці компанії вже готові до свого роду вкладень так, як знають, що сьогодні вони в цьому офісі, а завтра доведеться шукати більш дешеві площі, а з іншого боку ті хто здають офісні приміщення, де  погано ловить мобільний телефон  також зацікавлені в тому, щоб компанія орендувала саме їхній офіс, а не інший. Ну і третю категорію складають компанії у яких є свій особистий офіс, але з якоїсь причини сигнал мобільного телефону став слабким або взагалі пропав, і їм теж потрібно рішення, до якого вони не будут більше повертатися.

Причини погіршення рівня сигналу або повна його відсутність може мати різне походження починаючи з банальної забудови району неподалік офісу до екранування матеріалами стін.

 

Переваги установки системи підсилення мобільного зв’язку в офісі є:

→ якісний мобільний зв’язок для особистого і ділового користування;

→ зменшення випромінювання мобільного телефону;

→ економія заряду батареї.

 

Ще однією перевагою такої системи є, те що якщо встановити широкополосний підсилювач, то посилиться не один оператор, а всі оператори, що працюють в цьому частотному діапазоні. Наприклад замовнику потрібно підсилити сигналу Київстар, тому як у всіх в офісі Київстар, то одночасно підсиляться і всі інші оператори VODAFONE, LIFECELL  і іще всі інші  які можуть з’явиться на цій частоті.