Підсилювач 3G сигналу

На сьогоднішній день для того, щоб підсилити мобільний інтернет у стандарті 3G, необхідно використовувати підсилювачі, що працюють в діапазоні частот притаманних данному стандарту, а саме це частота 2100 МГц. 

Стандарт 3G — це сучасний стандарт мобільного зв’язку по якому передаються мобільні та інтернет данні між абонентами. Данний стандарт не новий, але сучасний, він може забезпечити швидкість до 3,6 Мбіт/с, для його підсилення потрібно використовувати підсилювач 3G сигналу.  

Придбавши такий підсилювач, ви забудете не тілький про низький рівень сигналу мобільного інтернету, а й отримаєте можливість здійснювати дзвінки по звичайному голосовому зв’язку. 

У магазині MOBITEH ви можете придбати, як готові комплекти, так і окремо сам підсилювач.

Принцип роботи підсилювача 3G сигналу та схема його підключення особливо ніяк не відрізняється від підсилювачів, що працюють в іншому діапазоні частот.

Підсилювач 3G сигналу

На фасаді або даху будинку встановлюється зовнішня прийомна антена, яка приймає 3G сигнал від базової станції оператора, і по коаксіальному кабелю передає його на підсилювач, там сигнал підсилюється і передається на внутрішню антену, яка роздає інтернет сигнал абонентам.

Також використання такого підсилювача має ряд переваг, таких, як: стабільний сигнал 3G інтернету, економія заряду батареї мобільного телефону, зменшення шкідливого випромінювання від телефону.