4G в київському метрополітені до кінця 2020 року
Київська міська рада надала доступ мобільним операторам до інфраструктури міста, а саме до київського метрополітену. Як повідомляється на сторінці Міністерства цифрової трансформації в Facebook, це рішення дозволяє мобільним операторам “Київстар”, LifeCell і “Vodafone Україна” запустити 4G в київському метрополітені до кінця 2020 року на всіх станціях метрополітену. Очікується, що швидкість інтернету в підземці складатиме 60 …
Читати далі “4G в київському метрополітені до кінця 2020 року”

Отримай знижку! | Промо-код: mobi22