ПІДСИЛЮВАЧІ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ. РЕПІТЕР GSM 3G 4G

Компанія MOBITEH спеціалізується на підсиливачах мобільного та інтернет зв’язку всіх мобільних та інтернет провайдерів України. Ми пропонуємо своїм клієнтам підсилювачі, які працюють в найбільш розповсюджених стандартах CDMA, 2G, 3G, 4G та підсилювачах WI-FI сигналу.

Ми займаємося реалізацією, як окремих комплектуючих для підсилення мобільного сигналу, так і продаємо готові рішення під ті чи інші задачі, що пов’язані з поганим покриттям. У нас Ви можете купити репітер мобільного зв’язку, антени у відповідних діапазонах частот (від 450 до 2600 МГц), коаксіальні кабеля, високочастотні роз’єми  та підсилювачі мобільної мережі Київстар, LifeCell, VODAFONE.

Підсилювачі мобільного сигналу

Україна є не єдиною країною в якій зустрічаються місця з поганим рівнем мобільного сигналу. Чому ж погано ловить мобільний? Однією з найчастіших причин низького рівня сигналу є віддаленость базової вежі оператора від абонента. Також впливає форма, рел’єф місцевості, які здатні повністю відрізати цілі населені пункти від зв’язку.

Ну і до найбільш банальних причин можна віднести матеріал будівль, який слугує своєрідним екраном для проходження сигналу.

Підсилення мобільного сигналу можна використовувати скрізь, але найбільш типовими об’єктами для його підсилення являються офіси, бізнес і торгові центри, в квартирах, в будинках за містом, підвалах/напівпідвалах, на виробництві, паркінгу, кафе та ресторанах, в автомобілі тощо.

Підсилювач інтернет сигналу

Ми допоможемо Вам з вибором обладнання для підсилення мобільного / інтернет сигналу, його встановленням та налаштуванням. Ми працюємо по всій Україні.