Підсилення прийому мобільного сигналу

Для підсилення прийому мобільного сигналу на телефоні потрібно спочатку визначитися з причинами і можливими підходами до рішення поганого покриття мобільного оператора. Причин поганого мобільного покриття досить багато, а шляхів покращення мобільного сигналу проблеми з технічної точки зору два: 

першийпасивне підсилення сигналу, при якому передача сигналу здійснюється без активного елемента системи, тобто ретранслятора/репітера.

другийактивне підсилення сигналу, яке передбачає використання в системі підсилюючого пристрою /репітера, ретранслятора/.

Підсилення прийому мобільного сигналу

Пасивне підсилення сигналу можна використовувати, лише в тих випадках, коли причиною поганого мобільного покриття є товсті залізо-бетонні стіни, або матеріал стан, який екранує приміщення від сигналу. Рівень сигналу ззовні приміщення повинен бути досить високим, варто відзначити, що довжина кабелю повинна мати мінімальні значення.

Основною незручностю данного способу підсилення є близкість місцезнаходження телефону біля мідної пластини. Реалізація такої варіації не завжди можливо здійснити без втрат сигналу, що робить данний метод неможливим.

Підсилення прийому мобільного сигналу з використанням активного підсилюючого пристрою є більш ефективним методом боротьби з поганим покриттям. Принцип роботи такого обладнання заключається в встановленні на даху або фасаді будівлі прийомної антени до якої підключається високочастотний кабель, по якому сигнал направляється у підсилювач, що встановлений всередині приміщення, він передає цей сигнал на антену, яка роздає його на мобільні пристрої.

Підсилення прийому мобільного сигналу

Встановлення такої системи забезпечує надійне покриття, зменшує негативний вплив випромінення від мобільного телефону, економить заряд батареї. Ще одноєю перевагою є то, що встановлюючи підсилювач певного діапазону ви зможете забезпечити покриття не одного мобільного оператора, а будь-яких, які працюють в данному районі в цій частоті, оскільки більшість їх є широкополосними.