Як підсилити сигнал мобільної мережі

Багато абонентів зіштвохнувшись з проблемою поганого стільникового зв’язку шукають відповідь на питання як підсилити сигнал мобільної мережі. Спробуємо розглянути данне питання в практичному аспекті.

Для підсилення сигналу тієї чи іншої стільникової мережі доцільно використовувати gsm підсилювач, який працює за принципом повторення сигналу отриманого від базової вежі.

Як підсилити сигнал мобільної мережі

На даху споруду або її фасаді встановлюється зовнішня антена, яка приймає сигнал від базової вежі мобільного або інтернет оператора, і по кабелю передає його на підсиювач (репітер, ретранслятора мобільного/інтернет зв’язку), там сигнал підсилюється і за допомогою коаксіального кабелю передається далі на внутрішню антену, яка роздає сигнал споживачам – абонентам. 

Встановлення такої системи, яка містить одну внутрішню антену може покрити в залежності від потужності підсилювача та рівня сигналу на вулиці близько 100 м² відкритої площі.

Як підсилити сигнал мобільної мережі

Для підсилення сигналу в великих містах використовуються підсилювачі, що працюють в діапазоні частот 1800 МГц (DCS) або їх комбінацію 1800/2100 МГц (DCS + 3G), 900/1800 МГц (GSM + DCS) тощо.

При використанні підсилювача в заміських будинках та приміщеннях використовують ретранслятори, що працюють в стандарті 900 МГц (GSM) або їх комбінації 900/2100 МГц (GSM + 3G), 900/1800 МГц (GSM + DCS) тощо.


Є ще один спосіб підсилення мобільної мережі — це пасивне підсилення сигналу, але його основним недоліком є те, що данний спосіб не завжди технічно можна реалізувати і він не дає прогнозованих результатів.