Вплив репітера на організм людини

Встановлюючи репітер в офісі, магазині, квартирі на дачі чи будь-де в іншому місці покупців цікавить питання впливу репітера на організм людини. Це питання закономірно виникає під час використання такого пристрою або ще на етапі навіть його придбання. Давайте розберемося.

Вплив репітера на організм людини

Жити шкідливо взагалі в сучасному світі — це правда. Але чи знаєте Ви, що основне джерело випромінювання, яке шкідливо впливає на організм людини ви носите в кишені, рюкзаку, сумочці лише за кілька міліметрів або сантиметрів від свого тіла?

А чи відомо Вам, що телефон є основним джерелом випромінювання і сила випромінювання тим вища, чим гірший сигнал на телефоні! Справа в тому, що в кожному телефоні є прийомо-передавач, який постійно обмінється з базовими вежами дрібною інформацією про стан мережі, наявності та рівня сигналу, якщо сигнал пропадає, то цей прийомо-передавач перемикається на максимальну потужність для того, щоб прийняти або відправити данні в “мережу” і саме в цей момент випромінювання від телефону найбільше. Лікарі-вчені, які вивчають данне питання радять в місцях з поганим, не стійким рівнем сигналу вимикати телефон, оскільки він являється найбільшим джерелом випромінювання

Використання репітера це не корисно, але і не шкідливо, корисно лише в тому сенсі, якщо ви користуєтесь мобільним на якому стійкий рівень сигналу, то це корисніше, ніж його відсутність.

Репітер не генератором рівня сигналу для телефону, він є “повторювачем” (від англ. repeater – повторювач), він повторює прийнятий сигнал від базової вежі оператора та з не великим підсиленням видає сигнал на мобільні пристрої.

З вище сказаного можна зробити висновок, що використання репітера, не шкідливіше, ніж йти по вулиці з мобільним телефоном на якому повна шкала.

Радіація від телефона, репітера

Ще одне питання, яке хотілося б розкрити — бутує думка, що мобільний телефон, а отже і репітер (підсилювач мобільного зв’язку) випромінює радіацію. Хотілося б привести одне відео одного популярного блогера, який займається вивченням радіації додивіться до кінця, щоб спати спокійно.

 

Щодня щогодини, щохвилини та щосекунди наше тіло пронизуються тисячі можливо десятків, сотен тисяч одиниць передаваємих різноманітних сигналів мобільного зв’язку, wi-fi сигналів, електромагнітного випромінювання тощо. 

Так дійсно мобільний зв’язок штука шкідлива це факт, дуже не корисно жити в 100 метрах від базової вежі, некорисно коли в ваші вікна направлені антени базових веж це навіть не обговрюється, в інтернеті інформації по цьому питанню хоч відбавляй…

Не треба порівнювати базові вежі, які світять в вікна у репітер мобільного сигналу це речі не співрозмірні, потужності зовсім різні.

Рішення приймати Вам стосовно шкоди або користі, не вірте нікому, вірте собі. Читайте наш БЛОГ, щоб бути в курсі сучасних проблем та рішень мобільної галузі України та світу.