Vodafone Україна і успішне тестування мережі 4G в метрополітені

Компанія Vodafone Україна провела успішне тестування мережі 4G в метрополітені Києва. Впродовж кількох днів 4G почне з’являтися, починаючи із станції “Академмістечко” і в тунелі у бік станції “Житомирська“, потім – у декілька етапів – і на інших станціях. Всього ж, по планах, в першому півріччі мережа з’явиться на дев’яти станціях і в прогонах між ними. Повністю 4G інтернетом метрополітен Києва покриють до кінця 2020 року.

Vodafone Україна і успішне тестування мережі 4G в метрополітені

Впродовж всього минулого тижня, в режимі 24/7, команда фахівців Vodafone Україна спільно з підрядником, працювала над реалізацією технічного рішення і успішно провела тестування мережі 4G в метро Києва. Тести, які ми проводили в ніч на 24 лютого, пройшли успішно, усі сервіси працюють і мережа готова до прийому інтернет трафіку наших абонентів“, – відзначив Андрій Большаков, заступник генерального директора Vodafone Україна. – “Зараз ми чекаємо прийняття тарифів на доступ до інфраструктури Києва, а також, зокрема, до інфраструктури КП “Київський Метрополітен”, яке заплановане на 12 березня. У разі позитивного рішення, зможемо приступити до повної реалізації проекту відразу після підписання договору. У протилежному випадку, терміни проекту можуть зрушитися“.

Vodafone Україна і успішне тестування мережі 4G в метрополітені

Роботи в метрополітені виконані програмним методом, шляхом апгрейду існуючого програмного забезпечення на усіх ділянках мережі в стандарті LTE – 1800 МГц.

На сьогодні більше 69% жителів України отримали доступ до 4G мереж від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво. Після запуску 4G абоненти Vodafone в метрополітені зможуть активно користуватися мобільним інтернетом і сервісами, які працюють на базі 4G, такими, як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, використати хмарні сервіси тощо.